Інвестиційний проект будівництва "Бізнес-центру класу "А". Київ, Печерський район

Cтарт проекту: Концепт
Стан проекту:

Інвестиційний проект будівництва "Бізнес-центру класу "А"

Назва проекту: "Бізнес-центр класу "А"
Хто ми в цьому проекті:

Автор інвестпроекту

Адреса: м.Київ, Печерський район

Бізнес-центр являє собою 19 поверхову будівлю баштового типу класу "А". 20 поверх (останній) відданий під технічний поверх для пристрою централізованого холодопостачання та вентиляції в кожен офіс і загальні зони користування. Офісні площі передбачені під Open space. Це дає можливість робити дизайн приміщень під будь-який смак.

Для досягнення комфортної висоти офісу (після розведення інженерних мереж під перекриттям), висота кожного офісного поверху прийнята в 3,9м від підлоги до підлоги (3,6м від підлоги до плити перекриття). Це в результаті дозволить мати офісні приміщення з урахуванням балок і інженерних мереж з чистою висотою 3 - 3,3 м.

Бізнес-центр передбачає також 2 поверхи з терасами і озелененням. Ширина терас 3,5-4,5 метра, а висота кожного з цих поверхів 4,2 метра. Наявність таких унікальних поверхів дає можливість для влаштування на них конференц залів, кафе, ресторанів, зон відпочинку, коворкінгу.

Особливої уваги заслуговують панорамні види з терас та офісів. Завдяки тому, що будівля стоїть на пагорбі, а зі східного і південно-східного боку малоповерхова забудова, з вікон офісів і з майданчиків терас відкриваються приголомшливі види: старі квартали, що потопають у зелені, сучасні будівлі, відблискує своїми скляними фасадами, і навіть головна водна артерія міста - річка Дніпро.

Сумарна площа під оренду/продаж, без урахування терас з озелененням - 10 284,6м2

Загальна площа надземної частини будівлі, в т.ч. технічний поверх і технічні приміщення - 14 001,5м2

Підземний паркінг (2 поверху) на 55 машино-місць з рампою і технічними приміщеннями - 4 008,0м2

2021 © Project industry ltd
Powered by Focus Style