Автосалон з адміністративно-офісними приміщеннями, м.Київ

Cтарт проекту: Червень 2013
Стан проекту:

 

Розробка документації стадії "Р"

Назва проекту: Автосалон з адміністративно-офісними приміщеннями, соціально-торговельною інфраструктурою та паркінгом, м.Києв
Хто ми в цьому проекті:

 

Генеральний проектувальник концепту та cтадіі "П" спільно з:

DPI-U2 Arkkitehdit" (Фінляндія);

"FMC-Group" (Фінляндія).

 

Авторський нагляд.

Адреса: Перетин вулиці Лайоша Гавро та проспекту Московського в Оболонському районі м.Києва
Замовник: ТОВ "Мезокред Холдинг"

Проектом передбачено будівництво найбільшого автосалону в Україні. У проекті втілені кваліфікованими фахівцями високі інженерні технології.

Об'єкт проектування відноситься до об'єктів громадської забудови вздовж проспекту Оболонського. Територія відведеної ділянки знаходиться в безпосередній близькості від ст. метрополітену "Петрівка", Тульської площі на перетині вул. Богатирській, просп. Московського, і залізниці (ст. "Київ-Петрівка") на березі о. Йорданське.

Автосалон запроектований як триповерхова будівля з підземним поверхом для ремонту автомобілів і експлуатованої покрівлею пристосованої під склад нових машин.

Автосалон площею 12000м2 включає виставкові зали, сервісну зону, автомийки, бутик аксесуарів і склади. Сервісна зона обладнана 75 постами для обслуговування автомобілів.

Проектом передбачено зовнішнє художнє освітлення об'єкта та освітлення прилеглої території, додаткова посадка дерев і чагарників, а також влаштування квітників і газонів.

Зміцнення берегової лінії запроектовано шпунтами по межі відведеної ділянки. У прибережній зоні організована набережна з прогулянковими і рекреаційними зонами протяжністю від житлового масиву по вул. Лайоша Гавро до підземного переходу на Московському проспекті.

Пропонована транспортна схема обслуговування території забезпечує зручний під'їзд з боку основних магістралей. Концентрація зупинок громадського транспорту забезпечує зручне потрапляння відвідувачів до будь-якого з входів в автосалон. Основні в'їзди і виїзди на територію комплексу здійснюються з боку проспекту Московського і вул. Лайоша Гавро.

2021 © Project industry ltd
Powered by Focus Style